Bize Ulaşın: (0212) 656 50 30 Online Kayıt
Başer Sağlık Meslek Lisesinde Gül Kokulu Manevi Gün…

Başer Sağlık Meslek Lisesinde Gül Kokulu Manevi Gün…

 

Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi idareci,öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla 21 Nisan 2014 Pazartesi günü Kutlu Doğum Özel Programı düzenlendi.Başerli öğrenciler tarafından hazırlanan program katılımcıların beğenisiyle izlendi. 2014 Yılı Kutlu Doğum Haftası teması olarak seçilen “Peygamber,Din Ve Samimiyet” olgusu program boyunca gönüllerde hissedildi.

 

Rabbin alemlere rahmet olarak gönderdiği Hz.Muhammed (S.A.V.)’in insanlığa saçtığı ışığın ve vahşi dünya düzeninde maneviyatın gönüllerde hayat bulmasına dair,gül kokulu Peygamlerimiz’in hayatına dair bilgilerin dile gelmesiyle program başladı.Solo ve koro olarak söylenen ilahiler katılımcıların gönüllerini mest etti. Hz.Muhammed (S.A.V.)’in insanlığa ve gelecek kuşaklara ilettiği ve hazine niteliği taşıyan Kırk Hadis ile bu özel günün manevi atmosferi pekişti.

 

Hz.Muhammed (S.A.V.)’e duyulan derin muhabbetin bir sembolü olan gül ile gül suyu ve gül lokumunun katılımcılara dağıtılmasıyla Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kutlu Doğum Özel Programı sona erdi.

 

Takip Et

Facebooktwitteryoutubeinstagram

Paylaş

Facebooktwitter

Yorumlara kapalı.

DMCA.com Protection Status
Call Now Button