Bize Ulaşın: (0212) 656 50 30 Online Kayıt

Bezmi Alem Vakıf Üniversitesi’nde stajlarımız başladı

 

Sağlık eğitimi alanında, eğitim, araştırma ve staj hizmetleri ile ülkemizde referans kabul edilen, mensubu olmaktan övünç duyulan bir okul olmak için çalışan Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak; Çağdaş bilimin ışığında koruyucu, tedavi edici, rehabilite edici sağlık hizmeti vermek, bilimsel yönden donanımlı, etik değerlere bağlı asistan ve tıp öğrencileri yetiştirmek, sağlık biliminin gelişimine katkıda bulunan öncü bir kuruluş olmak, alanında öncülük eden ulusal ve uluslar arası sağlık kuruluşları ile işbirliği içinde hareket etmek misyonu taşıyan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi ile imzaladığımız protokol doğrultusunda öğrencilerimizin stajlarını başlattık.
Bilimsellik, özgür düşünce, araştırmacı ruh, fırsat eşitliği, etik değerlere bağlılık, evrensel değerlerle donanım, insancıl yaklaşımları önceleyen sağlık ve eğitim anlayışı taşıyan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi doktorların yanında yaparak kendilerini geliştirme imkanını sağlamanın gururunu taşıyoruz.
Türkiye’nin İlk Sağlık Üniversitesi olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi alanında uzman akademisyenleri ile Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine 171 yıllık birikim ve tecrübesi ile kapılarını açtı.
Günde 6000 Hasta,150 Ameliyat,1500 Acil Hasta işlemi yapılan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi 500 Yatak Kapasitesi, 20 Yataklı Yoğun Bakım Ünitesi, Uluslararası Akreditasyon
• İlk kez uygulanan tedavi yöntemleri ve MYO Avantajları ile öğrencilerimize Sağlık alanında devam ettirecekleri eğitim yaşanmaları adına bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Meslek adına teorik Eğitimlerini Aldıkları Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisemin sağladığı imkanlar sayesinde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesin’ de pratik yapma fırsatı yakaladı. Staj süresince Her öğrenci her bir bölümde rotasyonlu olarak tecrübe kazanma imkanı bulacak.
Amacımız Ülkeye İş Disiplinin bilen Mesleğindeki Tüm Dallarda Tecrübe Sahibi Olan Hemşireler Ve Acil Tıp Teknisyen Yetiştirmektir. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Tercih etme sebebimiz sadece bir üniversite hastanesi olması değil aynı zamanda alanlarında üniversiteye yönlendirmektir. Staj süresince haftada 1 kez her öğrenci vaka sunumu yapacak ve mesleğiyle ilgili uzmanlardan prof. Dr. Ve koordinatörlerden mesleki seminerler alacaklardır.

Takip Et

Facebooktwitteryoutubeinstagram

Paylaş

Facebooktwitter

Yorumlara kapalı.

DMCA.com Protection Status
Call Now Button