Bize Ulaşın: (0212) 656 50 30 Online Kayıt
10 Aralık Şampiyonu Belli Oldu

10 Aralık Şampiyonu Belli Oldu

Başer Sağlık Koleji Sınıflar arası Futbol Turnuvasının Final maçı 10/C & 12/A sınıfları arasında oynandı. 12/A sınıfı maçda galip gelerek 2018-2019 döneminin şampiyona oldu. Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı »
1 Aralık Okul Birincileri Ödüllerini Aldı

1 Aralık Okul Birincileri Ödüllerini Aldı

Başer Sağlık Kolejimizde bir önceki döneminin 11. sınıf Birincisi Merve Kırvar ve 9. sınıf Birincisi Müslüme Kıyak, düzenlenen törenle Kurucumuz Seher Başer ve Okul Müdürümüz Metin Taşkın tarafından ödüllendirildiler.  

Devamı »
24 Kasım Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü

Başer Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan Başer Sağlık Koleji Müdürümüz Metin Taşkın, Tüm İdari Yöneticilerimiz, Öğretmenlerimiz ve Personelimiz, Kurucumuz Sn. Seher Başer’in “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle tertiplettiği yemekte bir araya geldiler.

Devamı »
TÜYAP Kitap Fuarı Gezimiz

TÜYAP Kitap Fuarı Gezimiz

Başer Sağlık Koleji öğretmen ve öğrencilerimiz, TÜYAP 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarını ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz fuarda aynı zamanda Okyanus Yayınevi Yazarı ve Okulumuzun Müdürü Metin TAŞKIN’ın imza gününe katıldılar. Yoğun talep gören imza gününde öğrencilerimize özel zaman ayırıp ayrıcalıkta bulunan Müdürümüze teşekkür ediyoruz.

Devamı »
2018 – 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programımız

2018 – 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programımız

Başer Sağlık Kolejimizde 10 Kasım Atatürk’ü anma programı düzenlendi. Cumhuriyetimizin kurucusu ve Kurtuluş Savaşımızın Büyük Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümünde törenle anıldı. Okulumuz bahçesinde düzenlenen törende, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete gözlerini yumduğu 09.05’te saygı duruşu gerçekleştirildi. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bayraklar yarıya indirildi. Anma töreninde Okul […]

Devamı »
2018 Okul Başkan Seçimi

2018 Okul Başkan Seçimi

Başer Sağlık Kolejimizde Okul Meclis Başkanı Seçimi sonrası Okul Başkanı Hüseyin Töremen Başkan Yardımcısı Rabia Nur Bozdağ oldu. Okul Başkanımızı ve yardımcısını tebrik ediyor görevlerinde başarılar diliyoruz.

Devamı »
2018 I. Dönem Veli Toplantımız

2018 I. Dönem Veli Toplantımız

Başer Sağlık Kolejimizde 1. Dönemin ilk veli toplantısı yapıldı. Öğretmen ve idarecilerimizin velilerimizle tanışıp kaynaşması için düzenlenen toplantıda, Okul – Aile – Öğretmen arasındaki iş birliğini güçlendirmek, velileri öğrencilerin gelişim ve akademik durumları hakkında genel bilgi sahibi olmalarını sağlamak için gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Kurucumuzun da katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda Okul Müdürümüzün yeni dönem akademik eğitim içeriğinin […]

Devamı »
Kurucumuz Jandarma Genel Komutanı İfatra Davetinde

Kurucumuz Jandarma Genel Komutanı İfatra Davetinde

Başer Eğitim Kurumları Kurucumuz Seher Başer hanımefendi ve Başer Sağlık Koleji Müdürümüz Metin Taşkın, Haliç Kongre Merkezinde Jandarma Genel Komutanlığı’nın düzenlemiş olduğu iftar davetine katıldılar. İftarda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Genel Komutanı, ve İstanbul valimizle bir araya geldiler.

Devamı »
Şampiyonlar Başerde

Şampiyonlar Başerde

Başer Sağlık Kolejimizde dönem içi spor müsabakalarında başarı kazan öğrencilerimiz için ödül töreni düzenlendi. Bağcılar İlçe 3. sü olan Basketbol Takımımız ve sınıflar arası futbol maçın da şampiyon olan 12 /B sınıfımızın ödülleri Müdürümüz, beden eğitim öğretmenimiz ve sınıf öğretmenlerimiz tarafından kendilerine takdim edildi. Ödül kazanan tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Devamı »
Hemşireler Gününü Boğazda Kutladık

Hemşireler Gününü Boğazda Kutladık

Başer Sağlık Kolejimiz, Hemşireler Gününü Kurumsal Çözüm Ortağımız ve öğrencilerimizin stajlarını yaptığı Cerrahpaşa Hastanesi Hemşireleriyle birlikte, Boğazda düzenlenen kahvaltı eşliğinde kutladılar. Bu vesileyle tüm Hemşirelerimizin Hemşireler Gününü kutluyoruz…

Devamı »
Kısa Film Yarışmamız Sonuçlandı

Kısa Film Yarışmamız Sonuçlandı

Başer Sağlık Koleji Rehberlik Servisimizin düzenlediği Değerlerimizi En İyi Anlatan Kısa Film yarışmasını 9-C sınıfı kazandı. Yarışmayı kazanan öğrencilerimiz sınıf öğretmenleri ve rehber öğretmenimizin eşliğinde öğle yemeğinde 1.liklerini kutladılar.

Devamı »
Tyt Deneme Sınavı

Tyt Deneme Sınavı

Başer Sağlık Kolejimizde bugün 11. ve 12. Sınıflarımıza üniversite sınavının ilk oturumu olan TYT deneme sınavı yapıldı.

Devamı »
Basketbol Takımımız 3. Oldu

Basketbol Takımımız 3. Oldu

Basketbol Takımımız, Okul Müdürümüz ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz 3. lük kupalarıyla birlikte Kurucumuz Seher BAŞER’i ziyaret ettiler. Bağcılar Genç Erkekler Basketbol B grubunda mücadele eden Başer Sağlık Kolejimiz 3. Oldu. Öğrencilerimizi tebrik ediyor takımımızın bu büyük başarısındaki emeklerinden dolayı beden Eğitimi öğretmenimiz Yeşim hocamıza teşekkür ediyoruz

Devamı »
Hayata Mektup Yaz Ödül Törenimiz

Hayata Mektup Yaz Ödül Törenimiz

Bağcılar Yeşilay Şubesi ve Başer Sağlık Kolejimizin birlikte düzenlediği “Hayata Bir Mektup Yaz” ödüllü mektup yarışmasının ödül töreni Bağcılar Halk Sarayında düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Ödül törenine AB Bakan Yardımcısı Sn. Ali ŞAHİN, Belediye Başkanımız Sn. Lokman Çağırıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa Yılmaz, Bağcılar Yeşilay Şubesi Başkanı Sn. Mustafa Arslan, Ak Parti İstanbul İl […]

Devamı »
Bilim Şenliği Etkinliğimiz

Bilim Şenliği Etkinliğimiz

Başer Sağlık Kolejimizde “Bilim Şenliği Etkinliğimiz” Okulumuz bahçesinde öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Sağlık ve Coğrafya alanlarında stant kuruldu. Projede görev alan öğrencilerimiz birbirinden farklı çalışmaların sergilendiği stantları gezen Kurucumuza, Okul Müdürümüze ve öğrencilere bilgi verdiler.

Devamı »
DMCA.com Protection Status