Bize Ulaşın: (0212) 656 50 30 Online Kayıt

Sağlık Meslek Lisesi Kayıt

Sağlık Meslek Lisesi Kayıt Çok eski zamanlardan beri üniversite bölümünü hemen seçmek isteyen öğrenciler lise yıllarının başlangıcında meslek liseleri ile birlikte seçecek oldukları mesleklerini belirleyebiliyor. Seçecek oldukları mesleklerini belirlemek isteyen bir takım lise öğrencileri sağlık meslek lisesi sayesinde sağlık kollarından birisinde de iş bulma imkanını kullanabiliyor. Sağlık lisesi mezunları, acil tıp teknisyenliği, tıbbi sekreterlik bölümü, […]

Devamı »
2019 Okul İftarımız

2019 Okul İftarımız

Başer Sağlık Koleji olarak her yıl okulumuzun bahçesinde düzenlediğimiz Geleneksel İftar Programımız idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci ve personelimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Davetimizi kırmayıp bizleri onurlandıran Bağcılar Belediyesi Başkan Yardımcısı Sn. Kenan GÜLTÜRK beyefendiye şükranlarımızı sunuyoruz.

Devamı »
Başer Sağlık Lösev’de

Başer Sağlık Lösev’de

Başer Sağlık Kolejimizde Tüm okulumuzun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz kuru gıda yardımı projesi Lösemili ailelere ulaştırılmak üzere öğrencilerimizle birlikte sayımı yapılarak Lösev’e teslim edildi. Destek olan herkese teşekkür ediyoruz.

Devamı »
Bağcılar 2019 Kariyer Günlerimiz

Bağcılar 2019 Kariyer Günlerimiz

Başer Sağlık Koleji olarak Bağcılar Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Lise Kariyer ve Tanıtım Günlerine katıldık. Standımızı ziyaret eden Kaymakamımız Sayın Mustafa Eldivan’a ve Bağcılar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimize teşekkür ederiz.  

Devamı »
Lösev Farkındalık Semineri

Lösev Farkındalık Semineri

Öğrencilerimize LÖSEV i tanıtmak, farkındalık oluşturmak ve topluma bilinçli, duyarlı gönüllüler kazandırmak amacıyla Lösev Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı Şerife Merkit tarafından seminer verildi.

Devamı »
Kardeş Okulumuz Aydın Doğan

Kardeş Okulumuz Aydın Doğan

Özel okullarla devlet okulları arasında, özel okulların sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan “Kardeş (hami) okul kapsamında 8 başlıkta sosyal sorumluluk protokolü” Başer Sağlık Koleji Müdürü Metin TAŞKIN ve Aydın Doğan Sağlık Meslek Lisesi Müdürü İncigül ULAŞ tarafından imzalandı.

Devamı »
Futsalda İlçe 3. sü olduk

Futsalda İlçe 3. sü olduk

Başer Sağlık Koleji Bayan Futsal Takımımız İlçe 3.’sü oldu. Beden Eğitimi Öğretmenimiz ve Kızlarımız 3.’lüğü Müdürümüzle birlikte kutladılar.

Devamı »
Şampiyonlardan Kurucumuza Ziyaret

Şampiyonlardan Kurucumuza Ziyaret

Futbol turnuvasında fair play ödülü alan Burhan Köse ve 10. Sınıfların dönem 1. olan Melih Can, Kurucumuz Seher BAŞER tarafından ödüllendirildi. Öğrencilerimize katkılarından dolayı Beden Eğitimi öğretmenimiz Yeşim Hocamıza teşekkür ediyoruz.

Devamı »
Başer Sağlık Koleji Bursa Gezisi

Başer Sağlık Koleji Bursa Gezisi

Başer Sağlık Koleji öğrencilerimiz Bursa Gezisinde Ulucami, Cumalıkızık, Tophane, Orhan Gazi, Osman Gazi türbeleri ve Yeşil Camiyi ziyaret edip Uludağ Kayak Merkezinde keyifli bir gün geçirdiler.

Devamı »

En İyi Sağlık Meslek Lisesi

En İyi Sağlık Meslek Lisesi Orta öğretimde lise seviyesine başlama yaşı günümüzde tam da meslek seçimine atılan adımlardan birisi olarak öğrencilere sunulmuştur. Orta öğretimden üniversiteye geçerken ülkemizde lise seçimi yapılarak lise okunmaktadır. Lise dört yıl süren ve kişinin üniversitede seçeceği bölümün neredeyse başlangıcı olarak sanılan bir bölümdür. Öğrenciler lise başlamadan hemen önce LGS isimli bir […]

Devamı »

Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Öğrenim yılı başlarında öğrenciler genellikle hedeflerini belirleyerek hangi meslek dalını seçeceklerine karar verirler. Meslek dalı seçimi yaparken ailelerin ve öğretmenlerin yönlendirmesi için her öğrenci mutlaka kendi karakterine uyan ve sevdiği bir mesleği seçmesi gereklidir. Öğrencilerin öğrencilik yıllarında sevmiş oldukları bir dalı yapmaları öğrenim yıllarında çektikleri zorlukların eğitim yılları bittikten sonra meyvelerini […]

Devamı »

Özel Sağlık Meslek Lisesi

Özel Sağlık Meslek Lisesi Öğrencilik yıllarının ilkokul ve ortaokul meslek seçimi kararı vermeden okunabilen okullardır. Fakat öğrenciler lise dönemlerinde bir okul seçimi yapmaya mecbur kalırlar. Lise dönemlerinde okul seçimi yaparken öğrenciler kendi karakterlerine uyan, kendilerini mesleklerini yaparken mutlu edecek okulları seçmeleri gereklidir. Okul seçimlerinde bazı öğrenciler düz liseleri, Anadolu liselerini, imam hatip liselerini seçerken çoğu […]

Devamı »

İstanbul Sağlık Lisesi

İstanbul Sağlık Meslek Lisesi Meslek seçimi günümüzde çoğunlukla lise seçimi ile başlamaktadır. Lise döneminde öğrenciler kendi isteklerine göre bir lise tercihi yaparlarsa daha sonraları sürekli olarak içlerinde olacakları mesleklerini de seçmiş oluyorlar. Lise döneminde seçilen okullar öğrencilerin okuyacakları üniversite dallarını belirliyor. Üniversite dallarında sağlık okumak isteyen öğrenciler sağlık meslek lisesi seçimi yaptıklarında üniversitelere ek puan […]

Devamı »

Sağlık Meslek Koleji

Sağlık Meslek Koleji Liseden mezun olduktan sonra mesleğini belirleyen sağlık meslek lisesi öğrencileri için sağlık iş kollarında bir çok bölümde iş bulma imkanı bulunmaktadır. Anestezi teknikerliği, laboratuar teknikerliği, radyoloji teknikerliği, ortopedi teknikerliği, çevre sağlığı teknikerliği, hemşirelik, acil tıp teknikerliği, tıbbi sekreterlik ve diş protez teknikerliği olarak sayılabilir. Sadece lise mezunu olarak sağlık meslek lisesi mezunları […]

Devamı »
10 Aralık Şampiyonu Belli Oldu

10 Aralık Şampiyonu Belli Oldu

Başer Sağlık Koleji Sınıflar arası Futbol Turnuvasının Final maçı 10/C & 12/A sınıfları arasında oynandı. 12/A sınıfı maçda galip gelerek 2018-2019 döneminin şampiyona oldu. Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı »
DMCA.com Protection Status
Call Now Button