Bize Ulaşın: (0212) 656 50 30 Online Kayıt

Sağlık Lisesi

Sağlık Lisesi : Sağlık sektörü ülkemizde son yıllarda çok ciddi oranda gelişme kaydetmesine karşı personel ihtiyacı bu konuda sürekli olarak artmaktadır. Sağlık alanında kariyer yapmak isteyenler ise bu konuda eğitimlerine küçük yaşlarda başlayarak daha güçlü bir kariyer oluşturma fırsatını yakalayabiliyorlar. Bu alanda kendini geliştiren kişiler hem devlet hem de özel sektörde istihdam bulabilmektedir. Sağlık lisesi […]

Devamı »
Lösev Farkındalık Semineri

Lösev Farkındalık Semineri

Öğrencilerimize LÖSEV i tanıtmak, farkındalık oluşturmak ve topluma bilinçli, duyarlı gönüllüler kazandırmak amacıyla Lösev Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı Şerife Merkit tarafından seminer verildi.

Devamı »
Kardeş Okulumuz Aydın Doğan

Kardeş Okulumuz Aydın Doğan

Özel okullarla devlet okulları arasında, özel okulların sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan “Kardeş (hami) okul kapsamında 8 başlıkta sosyal sorumluluk protokolü” Başer Sağlık Koleji Müdürü Metin TAŞKIN ve Aydın Doğan Sağlık Meslek Lisesi Müdürü İncigül ULAŞ tarafından imzalandı.

Devamı »
Futsalda İlçe 3. sü olduk

Futsalda İlçe 3. sü olduk

Başer Sağlık Koleji Bayan Futsal Takımımız İlçe 3.’sü oldu. Beden Eğitimi Öğretmenimiz ve Kızlarımız 3.’lüğü Müdürümüzle birlikte kutladılar.

Devamı »
Şampiyonlardan Kurucumuza Ziyaret

Şampiyonlardan Kurucumuza Ziyaret

Futbol turnuvasında fair play ödülü alan Burhan Köse ve 10. Sınıfların dönem 1. olan Melih Can, Kurucumuz Seher BAŞER tarafından ödüllendirildi. Öğrencilerimize katkılarından dolayı Beden Eğitimi öğretmenimiz Yeşim Hocamıza teşekkür ediyoruz.

Devamı »
Başer Sağlık Koleji Bursa Gezisi

Başer Sağlık Koleji Bursa Gezisi

Başer Sağlık Koleji öğrencilerimiz Bursa Gezisinde Ulucami, Cumalıkızık, Tophane, Orhan Gazi, Osman Gazi türbeleri ve Yeşil Camiyi ziyaret edip Uludağ Kayak Merkezinde keyifli bir gün geçirdiler.

Devamı »
10 Aralık Şampiyonu Belli Oldu

10 Aralık Şampiyonu Belli Oldu

Başer Sağlık Koleji Sınıflar arası Futbol Turnuvasının Final maçı 10/C & 12/A sınıfları arasında oynandı. 12/A sınıfı maçda galip gelerek 2018-2019 döneminin şampiyona oldu. Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı »
1 Aralık Okul Birincileri Ödüllerini Aldı

1 Aralık Okul Birincileri Ödüllerini Aldı

Başer Sağlık Kolejimizde bir önceki döneminin 11. sınıf Birincisi Merve Kırvar ve 9. sınıf Birincisi Müslüme Kıyak, düzenlenen törenle Kurucumuz Seher Başer ve Okul Müdürümüz Metin Taşkın tarafından ödüllendirildiler.  

Devamı »
24 Kasım Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü

Başer Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan Başer Sağlık Koleji Müdürümüz Metin Taşkın, Tüm İdari Yöneticilerimiz, Öğretmenlerimiz ve Personelimiz, Kurucumuz Sn. Seher Başer’in “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle tertiplettiği yemekte bir araya geldiler.

Devamı »
TÜYAP Kitap Fuarı Gezimiz

TÜYAP Kitap Fuarı Gezimiz

Başer Sağlık Koleji öğretmen ve öğrencilerimiz, TÜYAP 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarını ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz fuarda aynı zamanda Okyanus Yayınevi Yazarı ve Okulumuzun Müdürü Metin TAŞKIN’ın imza gününe katıldılar. Yoğun talep gören imza gününde öğrencilerimize özel zaman ayırıp ayrıcalıkta bulunan Müdürümüze teşekkür ediyoruz.

Devamı »
2018 – 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programımız

2018 – 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programımız

Başer Sağlık Kolejimizde 10 Kasım Atatürk’ü anma programı düzenlendi. Cumhuriyetimizin kurucusu ve Kurtuluş Savaşımızın Büyük Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümünde törenle anıldı. Okulumuz bahçesinde düzenlenen törende, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete gözlerini yumduğu 09.05’te saygı duruşu gerçekleştirildi. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bayraklar yarıya indirildi. Anma töreninde Okul […]

Devamı »
2018 Okul Başkan Seçimi

2018 Okul Başkan Seçimi

Başer Sağlık Kolejimizde Okul Meclis Başkanı Seçimi sonrası Okul Başkanı Hüseyin Töremen Başkan Yardımcısı Rabia Nur Bozdağ oldu. Okul Başkanımızı ve yardımcısını tebrik ediyor görevlerinde başarılar diliyoruz.

Devamı »
2018 I. Dönem Veli Toplantımız

2018 I. Dönem Veli Toplantımız

Başer Sağlık Kolejimizde 1. Dönemin ilk veli toplantısı yapıldı. Öğretmen ve idarecilerimizin velilerimizle tanışıp kaynaşması için düzenlenen toplantıda, Okul – Aile – Öğretmen arasındaki iş birliğini güçlendirmek, velileri öğrencilerin gelişim ve akademik durumları hakkında genel bilgi sahibi olmalarını sağlamak için gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Kurucumuzun da katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda Okul Müdürümüzün yeni dönem akademik eğitim içeriğinin […]

Devamı »
DMCA.com Protection Status
Call Now Button