Bize Ulaşın: (0212) 656 50 30 Online Kayıt
‘Hayata Bir Mektup Yaz’ projesinin açılış töreni

‘Hayata Bir Mektup Yaz’ projesinin açılış töreni

Türkiye Yeşilay Cemiyeti İstanbul Bağcılar Şubesi Bağcılar’da bulunan ortaokullarda okuyan yaklaşık 11000 ortaokul 8.sınıf öğrencilerine yönelik olarak hazırladığı ‘Hayata Bir Mektup Yaz’ projesinin açılış töreni Bağcılar Hayriye Kayraklı Ortaokulu’nda yapıldı.
Başer Eğitim Kurumlarının sponsorluğunda yapılan proje kapsamında öğrencilerden sigara kullanan bir sevdiğine sigarayı bırakması için mektup yazması istenecek yazılan mektuplar dağıtıldıktan on gün sonra toplanacak ve Yeşilay Bağcılar Şubesi Eğitim Komisyonu tarafından değerlendirilecek ve değerlendirmeler sonucu ödüllendirmeler yapılacak.
Ödüller;
1. Ye 1500 tl + Tam Altın
2. Ye 1000 tl + Yarım Altın
3. Ye 500 tl +Çeyrek Altın
Her okul 1. Sine gram altın
Her sınıf 1. Sine Bağcılar Belediyesi tarafından sürpriz hediyeler verilecektir.
Proje açılışına Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Lokman Çağırıcı, Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa YILMAZ, Yeşilay Şube Başkanı Sayın Mustafa ARSLAN, Başer Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Seher Başer, Bağcılardaki Ortaokul müdürlükleri, veliler ve öğrenciler katılım sağladı.
Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Lokman Çağırıcı açılışta yaptığı konuşmada Bağımlılıklara karşı mücadelenin önemine vurgu yaparak Yeşilay’ın bu projede daha fazla öğrenciye ulaşması adına Yeşilay’a gereken desteği göstereceğini belirtti.

Takip Et

Facebooktwitteryoutubeinstagram

Paylaş

Facebooktwitter

Yorumlara kapalı.

DMCA.com Protection Status
Call Now Button