Bize Ulaşın: (0212) 656 50 30 Online Kayıt

TUYAP Gezisi

Özel Başer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz ile Sağlık Meslek Lisemizin Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında TÜYAP Kitap Fuarı ve Artist Sanat Fuarı gezileri düzenledik.
Okul içi eğitimin yanında öğrencilerinin sosyal hayata katılmasını da önemseyen Özel Başer Eğitim Kurumları geleceğin hemşire ve ATT adaylarına kitap ve okuma sevgisi aşılamak adına küçük bir adım attı.
Kitap fuarında öğrencilerimiz ilgi duydukları yayınları inceleyerek okuyucu kimliklerini geliştirirken, sanat fuarında güncel Türk sanatının örneklerini gözlemleme imkanı buldu. Kültür ve Sanatın ulaşılabilir ve aydınlatıcı yanıyla tanışan öğrenciler verimli zamanlar geçirerek geziyi tamamladı.
Her yıl öğrencilerimizle bu tip faaliyetlerde birlikte olmanın onların geleceğine küçük birer olumlu katkı yapacağını düşünüyoruz. İnsana değer vermenin son derece önemli olduğu sağlık sektöründe çalışacak olan meslek lisesi öğrencilerimiz özel hayatlarında ne kadar çok kitap ile vakit geçirirlerse yardımcı olacakları hastalara ve hasta yakınlarına o kadar çok anlayışlı ve merhametli davranacaklardır. Çünkü kitap okumak kişinin karakter yapısının gelişmesinde önemli rol oynar.
Topluma, ailesine, kendisine ve işine saygılı birer birey yetiştirmeyi amaçlayan Özel Başer Eğitim Kurumları sadece öğreten değil aynı zamanda eğiten ve yol gösteren bir eğitim kurumu olarak her zaman sizlerin yaında olmaya devam edecek.

Takip Et

Facebooktwitteryoutubeinstagram

Paylaş

Facebooktwitter

Yorumlara kapalı.

DMCA.com Protection Status
Call Now Button