Bize Ulaşın: (0212) 656 50 30 Online Kayıt
Yenibosna Sağlık Meslek Lisesi

Yenibosna Sağlık Meslek Lisesi

Yenibosna Sağlık Meslek Lisesi

İstanbul’da bulunan Başer Anadolu sağlık meslek lisesi deneyimli kadrosu ve tecrübeli eğitmenleriyle, öğrencilerini geleceğin en iyi mesleği olan sağlık personelleri hemşirelik, acil tıp teknisyenliği alanında yetiştirmek üzere eğitim düzeyini sürekli geliştirerek bu yolda ilerlemektedir. Sağlık meslek liselerinin en büyük avantajı ise mesleği öğrenip mezun olduktan sonra bizlerinde referanslarını alarak işe yönlendirilmek. Böylelikle işsizliğe çözüm bulunmuş olmaktadır. Bizler öğrencilerimizi sağlık meslek lisesinde en ince ayrıntısına kadar mesleğin teday ve püf noktalarını olanak ve avantajlarımızı kullanarak en iyi eğitimi vermek için eğitim kadromuzla birlikte öğrencilerimiz için kullanmaktayız,istanbul Yenibosna Sağlık Meslek Lisesi kayıtlarımız başlamıştır.

Anadolu sağlık meslek liseleri günümüzde en büyük sorunlardan biri olan işsizliğin önüne geçmeyi hedefliyor. Sağlık Meslek Liseleri verdiği kaliteli ve uygulamalı eğitim ile mezun olan öğrencilerine referans olmaktadır. Mezun olan tüm öğrencilerine iş bulmada büyük kolaylık sağlamakta öğrenciler işsizlik sorunu yaşamadan kısa bir sürede iş hayatına atılmaktadır. Sizde mesleğim olsun diyorsanız anadolu meslek lisesine kayıt yaptırınız.

Sağlık Meslek Lisesi bölümleri iki tanedir, bunlar hemşirelik ve acil tıp teknisyenliğidir. Hemşireler doktorların önerdiği tedaviyi yapan ve hasta bakımını yapan kişilerdir. Bir hemşirede bulunması gereken özellikler soğukkanlılık, güler yüzlülük, yardım etmeyi seven, temiz ve titiz biri olmalıdır.
Okulumuzdan mezun olan hemşirelerimiz hastanelerde kolay bir şekilde iş imkanına sahip olmaktadırlar.Acil tıp teknisyenleri kazaya uğrayan kişilere acil müdahalede bulunan, ve hastaları sağlık yerlerine ulaştıran kişilerdir. Acil tıp teknisyenlerinde bulunması gereken özelliklerden bazıları da soğukkanlılık, insanlarla iyi bir iletişim kuran, teknik cihazlardan iyi anlamadır.

Sağlık meslek liseleri ‘ nin taban puanları il ve ilçe bazında değişiklik göstermektedir. Sizlerde ne yazılarak gerekli müracaat sonrasında kayıtlarınız alınmaktadır. Geleceğin meslekleri arasında olan ve sağlık sektöründeki hemşirelik ve acil tıp teknisyenliği açığını büyük ölçüde kapatmaktadır.İş tecrübesi ve eğitimin bir arada sunulduğu ve büyük ölçüde işsizliğin çözümü olarak nitelendirilen bu eğitimler sayesinde vatanına ve milletine yararlı tür gençlerinin yarınlarını oluşturarak çevre bilinci, insan sağlığı ve büyük ölçüde saygın bir toplum yetiştirmektedir.

Takip Et

Facebooktwitteryoutubeinstagram

Paylaş

Facebooktwitter

Yorumlara kapalı.

DMCA.com Protection Status
Call Now Button